What Comes After - Regulamin

Czym jesteśmy?
Jesteśmy What Comes After, tekstową grą fabularną, w której gracze wcielają się w różne postacie, a następnie odgrywają ich poczynania w wymyślonym przez nas świecie. Prowadzimy coś na wzór rozgrywki RPG przy stole z udziałem Mistrza Gry, jednak wszystko rozgrywa się w formie tekstowej, zaś naszą platformą jest to oto forum.
Działamy już od kwietnia 2022 roku.

O czym jest ta gra?
Nasi gracze wcielają się w postacie mieszkające w osadzie w Nowym Breckenridge, w dawnym miasteczku Breckenridge w stanie Kolorado w USA, w naszych obecnych czasach (2022 - 2023 rok). Wirus zamieniający martwych w chodzące trupy rozprzestrzenił się po świecie, zmuszając ludzi do walki o przetrwanie i zasoby. Obóz funkcjonuje na twardych zasadach ustalanych przez wojskowych, a Wasze postacie mogą odgrywać w nim różne role, od pracowników farmy po budowniczych, aż do liderów danych dywizji czy zwiadowców. Jesteśmy bardzo otwarci w kwestiach fabularnych na pomysły naszych graczy, więc chętnie wysłuchamy każdych propozycji.

Co powinienem/am przeczytać?
Regulamin
Regulamin jest najważniejszym zbiorem zasad, jakie panują na forum — rejestrując się, automatycznie akceptujesz te reguły, więc zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Przewodnik
Na forum posiadamy poradnik, który opisuje poszczególne kroki, które należy wykonać, by dołączyć do naszej rozgrywki. Zbiór informacji tam zawartych przeprowadzi was przez proces odkrywania funkcji na forum, tworzenie postaci, i tak dalej.

Informacje Fabularne
Posiadamy różne tematy związane z fabułą naszej rozgrywki, takie jak spis zawodów w obozie, opisy miasteczka i tak dalej. Radzimy, by nasi autorzy zapoznali się z tymi informacjami, ponieważ są one niezbędne podczas tworzenia nowych postaci.

Mechanika Rozgrywki
W naszej rozgrywce istnieje szereg mechanik, które pozwalają naszym postaciom wykonywać różne akcje, które mogą się nie udać lub są ryzykowne (np. walka). Posiadamy szereg mechanik (rzuty kostkami, umiejętności itp.), które określają, chociażby powodzenie danych akcji, rozwój postaci i inne rzeczy tego typu. Są to bardzo istotne informacje i radzimy się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki, by wiedzieć, czego możecie się spodziewać po rozgrywce. Na koniec
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, jesteś zagubiony lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do tego tematu: LINK, w celu skontaktowania się z administracją forum.

Dziękujemy, że zdecydowałeś/aś się zarejestrować i spróbować swoich sił w naszym świecie. Mamy nadzieję, że odnajdziesz tutaj miejsce dla siebie i będziesz się świetnie bawić!

Administracja What Comes After