1. Forum

   Tereny na Północ

   14 Tematy 129 Posty
   Tereny na północ od Breckenridge obejmują las znajdujący się na wzgórzu, stok narciarski jak i sporą ilość hoteli. W tamtych rejonach znajduje się wiele domków letniskowych i luksusowych apartamentów, głównie funkcjonujących pod wynajem dla gości przyjeżdżających na narty. Teraz jednak wszystko to jest całkiem opuszczone, a okolice są plądrowane przez Dywizję Zwiadowców. Jako iż tamte okolice są na wzniesieniu, na górze jest dość dobry widok na Breckenridge z góry.

   Tereny na Wschód

   9 Tematy 105 Posty
   Na wschód od Breckenridge znajduje się oczywiście Denver. Jest tam też oczywiście kawałek lasu jak i sporo parkingów, a na samym końcu Breckenridge znajduje się duży sklep spożywczy.

   Tereny na Zachód

   12 Tematy 85 Posty
   Na zachód jest jezioro o wdzięcznej nazwie Maggie's Pond jak i pozostałości obozu Marines. Dalej, przy wyjeździe z Breckenridge znajduje się opuszczony szpital.

   Tereny na Południe

   20 Tematy 28 Posty
   Południe Breckenridge to głównie biznesy jak i tereny mieszkalne, gdzie dawniej zamieszkiwali mieszkańcy Breckenridge — ci najzwyklejsi, nie goście. Owa grupa nie była specjalnie liczna i głównie posiadała w Breckenridge biznesy nastawione na turystów lub w owych biznesach pracowała.

  Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość