Pokój Rekreacyjny

Awatar użytkownika

Wyt

3

Sil

1

Zmy

2

Cha

1

Zre

2

Int

0

Szc

0

Przy sobie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus a massa ipsum. Duis porttitor urna diam, ut iaculis massa congue quis. Donec tempor, quam eu feugiat feugiat, justo erat volutpat ligula, eget pretium sapien urna non eros.
Pełnia zdrowia
1

POKÓJ REKREACYJNY

Opis lokacji

Pokój rekreacyjny w dawniej remizie strażackiej w Breckenridge to miejsce, gdzie mieszkańcy miasteczka znajdują chwilę relaksu i odprężenia od trudności życia w świecie zombie. Zajmuje on prawie całe pierwsze piętro budynku i Jest to przestrzeń, która pełni rolę wspólnego salonu, biblioteki i miejsca spotkań dla społeczności. Pokój jest urządzony z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Znajdują się tu miękkie kanapy, fotele i poduszki. W jednym rogu pokoju znajduje się regał z książkami, które mieszkańcy przynoszą i wymieniają między sobą. W innym rogu pokoju znajduje się stół do gier planszowych i karcianych. Pokój posiada duże okna, które pozwalają na dostęp do naturalnego światła i widok na okolicę.

ZABEZPIECZENIA


W przeszłości remiza była mocno zabezpieczona, ale obecnie wiele z tych zabezpieczeń zostało zdjętych lub znacznie osłabionych.

DODATKOWE INFORMACJE


Czasami odbywają się wieczory planszówek w pokoju rekreacyjnym. Mieszkańcy gromadzą się, aby rywalizować w różnych grach planszowych i karcianych.

Na ścianach pokoju można znaleźć fotografie i historie dotyczące strażaków, którzy kiedyś służyli w tej remizie. To forma hołdu dla bohaterów przeszłości i przypomnienie o ich poświęceniu.

W pokoju rekreacyjnym znajduje się gitara.

W trakcie opadów deszczu z rynien na zewnątrz spływa woda wprost do beczek, w których gromadzona jest deszczówka. W rynnach zamontowany jest system filtrujący, zaprojektowany przez Echo Puffin, który od razu oczyszcza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stajnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Zaloguj się