15 maja, spotkanie głów Dywizji z Alice Frost

Awatar użytkownika

Wyt

1

Sil

1

Zmy

1

Cha

1

Zre

1

Int

1

Szc

0

Przy sobie

wszystko i nic
Boli głowa
11
Tate kiwnął głową. Dobrze, tak mogli zrobić.

Szkolenie też brzmiało całkiem nieźle. Miało to ręce i nogi.
W porządku, Marshall. Skoro Aleks będzie prowadził zajęcia ze strzelania, Ty możesz w kolejnych dniach zorganizować inne zajęcia. Musimy nauczyć tych ludzi sobie radzić, tak jak mówisz.
Zatrzymanie pracy w obozie na kilka dni, by rozpocząć takie zajęcia, nie było złym rozwiązaniem. To cenna wiedza, która w przyszłości im zdecydowanie pomoże i sprawi, że obóz będzie lepiej funkcjonował. Jacob pokiwał głową, zgadzając się z Marshall.

Następnie przeniósł wzrok na Alice. Tate spojrzał na Cass, a następnie znów na nią. Wydawał się lekko zmęczony, a przebywanie w towarzystwie ludzi, z czego każdy z nich miał silny charakter i inny sposób bycia, było zdecydowanie jego gwoździem do trumny.
Staramy się wyznaczać priorytety i kierować swoimi dywizjami.
Wyjaśnił Tate. Jacob był jego przełożonym, jednak to w interesie Aleksa leżało, by zadania tego pokroju były wypełniane, to były rozkazy — więc to on mógł sugerować to czy tamto. Alice była w jakimś sensie wyjęta spod hierarchii, jako iż Jacob chciał, by wraz z Cass funkcjonowały jako jego adiutantki. Rozumiał jej podejście. Jednak utrata jej jako sojuszniczki nie była ceną, jaką chciał płacić.
Jestem przekonany, że Wermilio chodziło, że damy ci dwójkę ludzi, by wyjść i przenieść tutaj to radio. To dość nisko wiszący owoc, a zdecydowanie pomoże nam tutaj w obozie.
Dodał po chwili. Nie lubił mediacji, nie lubił użerania się z ludźmi, jednak czuł się w obowiązku bycia jako swojego rodzaju tłumacz pomiędzy tymi, których wojsko całkowicie pożarło i wypluło, a cywilami. Przynajmniej tak długo, jak sam nie straci swojego temperamentu i nie pójdzie w całości w tę pierwszą stronę. Znów posłuchał Frost.
Brzmi dobrze. Marshall, Frost zdecydowanie przyda się w organizacji takich zajęć. Po kolejnych wypadach zajmiemy się przekazywaniem tej wiedzy.
Ufał jej. Była ich łączniczką i wydawała się komunikatywna i miała głowę na karku. Poza tym miała niezbędną wiedzę o tym cholernym przekaźniku, który mógłby rozwiązać jeszcze więcej problemów.

@Aleks Wermilio @Marshall Roosevelt @Alice Frost
Obrazek

15 maja, spotkanie głów Dywizji z Alice Frost

Awatar użytkownika

Wyt

1

Sil

1

Zmy

1

Cha

1

Zre

1

Int

1

Szc

0

Przy sobie

wszystko i nic
Boli głowa
Zablokowany

Wróć do „Narady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Zaloguj się